•  
 •  
 •  
Systémové upozornenie
Hlavné informácie

Prečo investovať do drevenného bývania?

Ešte ste sa nerozhodli ?

Tieto výhody vás určite presvedčia:

 1. Rýchla výstavba – montáž celostenových panelov je činnosť časove značne nenáročná, preto váš dom porastie raketovou rýchlosťou. Vlastný dom už do šiestich týždňov sa vďaka nami využívanej technológií stáva skutočnosťou.
 2. Ekologickosť stavby – základným konštrukčným materiálom je dokonale vysušené drevo ďalej sú použité materiálý ako izolačná minerálna vlna, drevoštiepková doska a interiérový sadrokartón. Využívaním prírodných materiálov je zátaž na životné prostredie oveľa menšia ako napríklad pri výrobe betónu. Človeku je predsa len drevo prirodzenejšie.
 3. Vynikajúce tepelné vlastnosti - použitá konštrukcia obvodových panelov, priečok a stropu poskytuje vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti stavby a minimalizuje náklady na kúrenie.
 4. 15 ročná záruka – na všetky nosné konštrukcie sa vzťahuje záručná doba až 15 rokov. Používame iba kvalitné materiály od renomovaných dodávateľov.
 5. Cenová garancia - od podpisu zmluvy garantujeme pevnú cenu , v prípade záujmu môžete zabezpečiť z vlastných zdrojov dodávku dohodnutých komponentov.
 6. Záručný a pozáručný servis - starostlivosť o nášho klienta nekončí odovzdaním domu, pretože spokojný zákazník je predpokladom k nášmu úspechu a súčasne našou najlepšou reklamou.
 7. Jedinečná atmosféra dreveného domova - drevo oddávna sprevádza človeka v jeho príbytkoch. Je dokázané že pozitívne pôsobí na psychiku človeka. V drevenom montovanom dome sa jednoducho budete cítiť skvelo.
 8. Viac miesta na bývanie - drevené montované domy majú oproti ostatným stavbám značne väčšiu úžitkovú plochu pri rovnakej zastavenej ploche.

Oslovili vás výhody montovaných domov? Zvažujete kúpu? Kontaktujte nás !

VŠETKO ČO POTREBUJETE PRE PROFESIONÁLNU VÝSTAVBUK CENOVEJ PONUKE

SKÚSENOSTI NAŠICH KLIENTOV

 • Moje skúsenosti s Prvou tesárskou sú len pozitívne. Otvorená komunikácia, bezproblémové zmeny v projekte. Kvalitné remeselné prevedenie. Na návrhu detailov bolo vidieť dlhodobé skúsenosti.

  Jediné čo ma mrzí, že som si nedal postaviť domm na kľúč


  S pozdravom Matúš Repašský

  Matúš Repašský
  Drevostavba - Uzávretá hrubá stavba, Dúbravka

 • Nájsť stavebnú firmu ktorá by realizovala stavebné práce precízne, odborne a dôsledne bez toho aby sme museli na pracovníkov neustále dohliadať nebolo jednoduché. Spoločnosť prvá tesárska splnila tieto naše očakávania.

  Odborné znalosti pri návrhu rekonštrukcie našej fasády a motivácia pracovníkov, ich skúsenosti sa prejavili v perfektne odvedenej práci.

  Výrok známych ktorí nás prišli po rekonštrukcii fasády navštíviť :
  "Konečne vyzerá Váš dom ako poriadny dom"
  výstižne hodnotí kvalitu práce.

  Roderik Mihel
  Fasáda, Hainburg

 • " Firma Gonda-Prvá tesárska " pre nás vyhotovila, dodala a skompletizovala strechu na rekreačnej chate.
  Už pri posudzovaní projektu, objednávaní prác sme sa stretli s ochotou, priateľskou atmosférou a so snahou nájsť čo najoptimálnejšie riešenie.
  Práce prebiehali v zmysle dohodnutých termínov a v požadovanej kvalite. Osobitne oceňujeme zmysel pre presnosť, detail, estetiku. Pri všetkých prácach bolo vidieť znalosť a remeselnú zručnosť všetkých zúčastnených.
  S výsledným dielom sme veľmi spokojní a pozitívne ho hodnotia i všetky návštevy a okoloidúci."

  Ing. Martin Gajdoš, Bratislava

  Martin Gajdoš
  Strecha, Rovinka

 • Gonda-Prvá tesárska nám postavila montovaný RD - bungalow v r.2009. Stavba bola "na kľúč" včetne betónových základov.
  Tohto dodávateľa sme si vybrali z viacerých ponúk na základe celkového dojmu, ceny a niekoľkých referenčných stavieb, ktoré sme navštívili. Stavba prebehla hladko, v apríli sa prvýkrát zakoplo do zeme a v septembri sme sa nasťahovali. Ocenil som najmä
  o možnosť nahliadnúť do dielenskej výroby panelov
  o flexibilitu pri plánovaní a pri požiadavkách na menšie zmeny počas výstavby
  o dodržanie harmonogramu prác, technológií a cien.
  o profesionálne zdatných remeselníkov aj subdodávateľov (obklady, voda, elektro...)
  o priebežnú komunikáciu s klientom
  Počas siedmych rokov bývania sa v dome neobjavili žiadne skryté vady a tak sme radi, že sme sa rozhodli pre montovaný dom a pre tohto dodávateľa.

  Juraj Danciger
  24.11.2016 Bratislava

  Juraj Danciger
  Bungalov, Bratislava

KONTAKTUJTE NÁS

GONDA - PRVÁ TESÁRSKA, s.r.o.
Levočská 9, Bratislava 851 01, Slovensko

tel: 02/54 65 13 74, 75
fax: 02/54 65 13 74
e-mail: info@prvatesarska.sk

logo paticka