Follow @GTesarska
 •  
 •  
 •  
Systémové upozornenie
Hlavné informácie

Prečo investovať do drevenného bývania?

Ešte ste sa nerozhodli ?

Tieto výhody vás určite presvedčia:

 1. Rýchla výstavba – montáž celostenových panelov je činnosť časove značne nenáročná, preto váš montovaný dom porastie raketovou rýchlosťou. Vlastný dom už do šiestich týždňov sa vďaka nami využívanej technológií stáva skutočnosťou.
 2. Ekologickosť stavby domu– základným konštrukčným materiálom je dokonale vysušené drevo ďalej sú použité materiálý ako izolačná minerálna vlna, drevoštiepková doska a interiérový sadrokartón. Využívaním prírodných materiálov je zátaž na životné prostredie oveľa menšia ako napríklad pri výrobe betónu. Človeku je predsa len drevo prirodzenejšie.
 3. Vynikajúce tepelné vlastnosti - použitá konštrukcia obvodových panelov, priečok a stropu poskytuje vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti stavby a minimalizuje náklady na kúrenie.
 4. 15 ročná záruka na montovaný dom– na všetky nosné konštrukcie domu sa vzťahuje záručná doba až 15 rokov. Používame iba kvalitné materiály od renomovaných dodávateľov.
 5. Cenová garancia - od podpisu zmluvy garantujeme pevnú cenu , v prípade záujmu môžete zabezpečiť z vlastných zdrojov dodávku dohodnutých komponentov.
 6. Záručný a pozáručný servis - starostlivosť o nášho klienta nekončí odovzdaním domu, pretože spokojný zákazník je predpokladom k nášmu úspechu a súčasne našou najlepšou reklamou.
 7. Jedinečná atmosféra dreveného domova - drevo oddávna sprevádza človeka v jeho príbytkoch. Je dokázané že pozitívne pôsobí na psychiku človeka. V drevenom montovanom dome sa jednoducho budete cítiť skvelo.
 8. Viac miesta na bývanie - drevené montované domy majú oproti ostatným stavbám značne väčšiu úžitkovú plochu pri rovnakej zastavenej ploche.

Oslovili vás výhody montovaných domov? Zvažujete kúpu? Kontaktujte nás !

VŠETKO ČO POTREBUJETE PRE PROFESIONÁLNU VÝSTAVBUK CENOVEJ PONUKE

SKÚSENOSTI NAŠICH KLIENTOV

 • Moje skúsenosti s Prvou tesárskou sú len pozitívne. Otvorená komunikácia, bezproblémové zmeny v projekte. Kvalitné remeselné prevedenie. Na návrhu detailov bolo vidieť dlhodobé skúsenosti.

  Jediné čo ma mrzí, že som si nedal postaviť dom na kľúč


  S pozdravom Matúš Repašský

  Matúš Repašský
  Drevostavba - Uzávretá hrubá stavba, Dúbravka

 • Nájsť stavebnú firmu ktorá by realizovala stavebné práce precízne, odborne a dôsledne bez toho aby sme museli na pracovníkov neustále dohliadať nebolo jednoduché. Spoločnosť prvá tesárska splnila tieto naše očakávania.

  Odborné znalosti pri návrhu rekonštrukcie našej fasády a motivácia pracovníkov, ich skúsenosti sa prejavili v perfektne odvedenej práci.

  Výrok známych ktorí nás prišli po rekonštrukcii fasády navštíviť :
  "Konečne vyzerá Váš dom ako poriadny dom"
  výstižne hodnotí kvalitu práce.

  Roderik Mihel
  Fasáda, Hainburg

 • " Firma Gonda-Prvá tesárska " pre nás vyhotovila, dodala a skompletizovala strechu na rekreačnej chate.
  Už pri posudzovaní projektu, objednávaní prác sme sa stretli s ochotou, priateľskou atmosférou a so snahou nájsť čo najoptimálnejšie riešenie.
  Práce prebiehali v zmysle dohodnutých termínov a v požadovanej kvalite. Osobitne oceňujeme zmysel pre presnosť, detail, estetiku. Pri všetkých prácach bolo vidieť znalosť a remeselnú zručnosť všetkých zúčastnených.
  S výsledným dielom sme veľmi spokojní a pozitívne ho hodnotia i všetky návštevy a okoloidúci."

  Ing. Martin Gajdoš, Bratislava

  Martin Gajdoš
  Strecha, Rovinka

 • Gonda-Prvá tesárska nám postavila montovaný rodinný dom - bungalow v r.2009. Stavba bola "na kľúč" včetne betónových základov.
  Tohto dodávateľa sme si vybrali z viacerých ponúk na základe celkového dojmu, ceny a niekoľkých referenčných stavieb, ktoré sme navštívili. Stavba domu prebehla hladko, v apríli sa prvýkrát zakoplo do zeme a v septembri sme sa nasťahovali. Ocenil som najmä
  o možnosť nahliadnúť do dielenskej výroby panelov domu
  o flexibilitu pri plánovaní a pri požiadavkách na menšie zmeny počas výstavby
  o dodržanie harmonogramu prác, technológií a cien.
  o profesionálne zdatných remeselníkov aj subdodávateľov (obklady, voda, elektro...)
  o priebežnú komunikáciu s klientom
  Počas siedmych rokov bývania sa v dome neobjavili žiadne skryté vady a tak sme radi, že sme sa rozhodli pre montovaný dom a pre tohto dodávateľa.

  Juraj Danciger
  24.11.2016 Bratislava

  Juraj Danciger
  Bungalov, Bratislava

KONTAKTUJTE NÁS

GONDA - PRVÁ TESÁRSKA, s.r.o.
Javorová 7, Bratislava 811 04, Slovensko

tel: 02/54 65 13 74, 75
fax: 02/54 65 13 74
e-mail: info@prvatesarska.sk

logo paticka